Başa Dön

Yardım

Değerli Ziyaretçimiz,

Bu sayfa, mağazamızda gezinirken ya da alışveriş yaparken size yardımcı olmak amacı ile hazırlanmıştır. 

Neden üye olmalıyım?

Sitemizden online alışveriş yapabilmek, siparişlerinizi takip edebilmek, siparişlerinizle ilgili istek ve önerilerinizi iletebilmek ve size özel avantajlardan yararlanmak için ücretsiz üye olabilirsiniz.  Ücretsiz üye olmak için tıklayınız.

Üyelik;
Sitemize ücretsiz üye olabilir, üyelere özel avantajlardan yararlanabilirisiniz.
Sistemin sizi tanıyabilmesi için, lütfen üye girişi yapınız.
Şifrenizi unuttuysanız, şifrenizi e-posta yolu ile size ulaştırabiliriz.
Sipariş;
Sitemizden iki şekilde sipariş verebilirsiniz:
1.Sitemize üye iseniz üye girişi yapabilir, hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Üye değilseniz, ücretsiz üye olarak alışverişinize başlayabilirsiniz. Ücretsiz üyelik için tıklayınız.
Satın almayı düşündüğünüz ürünler burada listelenir. 
Üyelere özel, alışveriş listesi oluşturabilir daha sonra bu listedeki ürünleri topluca satın alabilirsiniz. 
Üyelere özel, alarm listeleri oluşturabilirsiniz. Listedeki ürünler belirttiğiniz fiyata düştüğünde haberdar edilirsiniz.
2. Sitemize üye olmadan telefonla sipariş verebilirsiniz. Telefonla sipariş vermek için 0 532 172 99 14 ve 0 326 214 67 87 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

ÖDEME SIRASINDA HATA: Kredi kartı ile ödeme yaparken "HATA" mesajı ile karşılaşıyorsanız aşağıdaki açıklamalara lütfen dikkat ediniz.:

- Kredi kartına taksit sadece Maximum özellikli kartlar için uygulanmaktadır. Farklı kredi kartları ile tek çekim ile ödeme yapabilirsiniz.

- Kredi kartınızın bakiyesi yeterli değil ise "HATA" mesajı alabilirsiniz.

- Sipariş sırasında "Müşteri Notu" bölümüne yazılan not birkaç satırdan oluşuyorsa "HATA" mesajı alabilirsiniz. Müşteri notunu kısa yazmaya ve tek satıra sığdırmaya lütfen özen gösteriniz.